Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w jednym budynku usytuowanym przy ulicy Ignacego Krasickiego 7 w Dzierżoniowie. W nowoczesnej kamienicy położonej 50 metrów od Rynku.

Ogólnodostępny darmowy parking znajduje się pod apartamentami przy ul. Krótkiej (wjazd z ulicy Kościelnej w ulicę Krótką)

Klucze odbiera się w biurze w budynku w którym znajdują się apartamenty (I piętro pokój numer 11) lub po otrzymują Państwo kod dostępu do apartamentu aby zameldować się samodzielnie.  Jeśli pierwszy raz wynajmują Państwo nasz apartament, rezydent zaprowadzi Państwa do wynajętego mieszkania i w razie potrzeby wskaże właściwe miejsce postojowe.

Tak. Posiadamy terminal kart płatniczych. Nie muszą Państwo w pośpiechu poszukiwać bankomatu.

Zdarza się, że przy rezerwacjach z odległym terminem pobieramy 30% zaliczki.

Nie ponoszą Państwo żadnych konsekwencji w przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem.

Tak, ale w granicach rozsądku. Każdorazowo wymagamy informacji o chęci zabrania ze sobą swojego pupila.

Tak. W każdym apartamencie zastaną Państwo czyste ręczniki dla każdego Gościa. Łóżka jak w standardach hotelowych będą czekały na Państwa zaścielone. Jeśli zostaną Państwo u nas dłużej, będziemy co tydzień wymieniać na czyste pościel i ręczniki.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 13:00 następnego dnia. Jeżeli istnieje możliwość staramy się podchodzić do tych godzin elastycznie, ale zawsze prosimy o punktualne opuszczenie apartamentu o ustalonej godzinie. Musimy mieć czas przygotować go dla następnych Gości.